وکیل ملکی در تهران (متخصص حوزه املاک تهران) تماس و مشاوره

وکیل ملکی در تهران (متخصص حوزه املاک تهران) تماس و مشاوره

با توجه به فراوانی املاک در تهران، وکیل ملکی در تهران یکی از مهمترین وکلا می باشد. وکیل ملکی در تهران به امور مربوط به املاک و مستغلات می پردازد و در این حوزه تخصص زیادی دارد. برای پیشبرد صحیح همه شکایات در زمینه املاک در تهران، وکیل ملکی بهترین کمک کنده خواهد بود. در ادامه اطلاعات خوبی در رابطه با وکیل ملکی در تهران دریافت خواهید کرد.

وکیل ملکی در تهران چیست

شما ممکن است در مسائلی شبیه به تنظیم قراردادها، مشکل بین موجر و مستاجر، خرید و فروش املاک، سرقفلی و موارد شبیه به این در تهران به مشکل بر بخورید. در این صورت می توانید به صورت فردی و بدون وجود وکیل نیز این شکایات را پیش برید اما آنقدر این مراحل خسته کننده خواهد بود که پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی یک وکیل ملکی متخصص در نظر بگیرید.

وکیل ملکی در تهران می تواند تمامی شکایات و مشکلات در رابطه با املاک و مستغلات را برای شخص حقیقی، شرکت ها و سازمان ها برطرف نماید و بیشترین کمک کننده خواهد بود.

مشاوره و تماس با وکیل ملکی در تهران

اگر شما هم در مسیر دادخواهی های ملکی قرار دارید و در یافتن بهترین راهکارها و همچنین بهترین وکیل ملکی در تهران دچار سردرگمی می باشید، پیشنهاد می کنیم از مشاوران وکالت 24 کمک بگیرید.

وکالت 24 یکی از معتبرترین سایت ها در این زمینه می باشد و علاوه بر ارائه راهکارهای کاربردی برای شکایات در زمینه املاک در تهران، کمک می کند تا بهترین وکیل ملکی در تهران را پیدا کرده و برای این امور خود او را انتخاب کنید.

مزایای داشتن وکیل ملکی در تهران

مزایای داشتن وکیل ملکی در تهران

شاید برایتان جالب باشد که وجود یک وکیل ملکی در تهران شبیه به معجزه ای در مسیر شکایات ملکی شما خواهد بود. در ادامه برخی از مزیت های اصلی برای داشتن وکیل ملکی در تهران را عنوان می نماییم.

 • جایگزین موکل در دعاوی حقوقی : مهمترین و اولین مزیت داشتن یک وکیل ملکی در تهران، نمایندگی وکیل ملکی در تهران از موکل خود در دعاوی مروبط به همین موضوع خواهد بود. ممکن است در هر مرحله ای از شکایات در زمینه املاک دعوای حقوقی اتفاق بیفتد و وکیل بهترین فرد برای اتمام دعوا در جهت منافع موکل خود می باشد.
 • صرفه جویی در زمان : به دلیل عدم مهارت خودمان در مسائل مربوط به املاک و مستغلات اگر خودمان موضوع را پیگیری کنیم، نیاز به زمان زیادی داریم. به همین دلیل لازم است یک وکیل ملکی در تهران را در نظر بگیریم تا به دلیل تجربه و تخصص وکیل ملکی در زمان ما صرفه جویی شود.
 • بررسی همه جوانب و تنظیم قرارداد : وکیل ملکی همه جوانب احتمالی قراردادهای مربوط به املاک را می شناسد و از این رو اگر با یک وکیل ملکی در تهران پیش برویم، قراردادهایمان به بهترین روش و با در نظر گرفتن تمام جوانب خوب و بد آن تنظیم می شوند.
 • دریافت اطلاعات تخصصی : همانطور که عنوان نمودیم وکیل ملکی در تهران اطلاعات عالی و تخصصی در رابطه با املاک دارد و از این رو با داشتن وکیل ملکی در تهران می توانیم مشاوره های تخصصی در زمینه املاک داشته باشیم و بسیار کمک کننده خواهد بود.
 • مدیریت مسائل مالی املاک : یک وکیل ملکی در تهران به همه امور مالی و به ویژه مالیات برای ملاک اطلاعات کافی دارد و به همین دلیل شما با پرداخت به موقع و درست مالیات از مشکلات احتمالی جلوگیری خواهید کرد.
 • کمک به کاهش خطرات احتمالی : وکیل ملکی در تهران به همه خطرات احتمالی در مورد قرارداد های ملکی مطلع می باشد و از این رو وجو یک وکیل ملکی در تهران موجب کاهش خطرات احتمالی و حتی پیشگیری از ایجاد خطر می شود.
 • تنظیم هزینه ها و جلوگیری از اتلاف هزینه : وکیل ملکی در تهران با اطلاع از انواع امور تشخیص می دهد که در هر مرحله ای نیاز به صرف هزینه هست یا نه. به این ترتیب با وجو وکیل ملکی در تهران از مخارج اضافی در این راه جلوگیری شده و به عبارتی دیگر وجود وکیل ملکی موجب تنظیم هزینه ها و جلوگیری از اتلاف هزینه می شود.
 • مذاکره اصولی توسط وکیل ملکی : همه وکلا و به ویژه وکیل ملکی در تهران توانایی انجام مذاکره اصولی دارند. به همین منظور اگر شما وکیل ملکی در تهران داشته باشید، در هر مرحله از دادخواهی خود که نیاز به مذاکره اصولی داشتید، وکیل ملکی به خوبی از پس این کار بر میاید.
 • محافطت از حقوق موکل : یکی از اهداف اصلی در گرفتن وکیل ملکی در تهران دفاع از حقوق موکل می باشد. وکیل ملکی در تهران بهترین شخص برای دفاع از موکل خود است و به همین دلیل یکی از مزایای وکیل ملکی در تهران محافظت از حقوق موکل خود می باشد.
وکیل ملکی در تهران (متخصص حوزه املاک تهران) تماس و مشاوره

لازمه حضور وکیل ملکی در تهران در پرونده های املاک

در همه شهرها و به ویژه تهران پرونده های املاک زیادی وجود دارد. تعداد زیادی از این پرونده ها بدون وجود وکیل ملکی ممکن است با شکست مواجعه شوند. علاوه بر این دلایل دیگری نیز برای حضور وکیل ملکی در تهران وجود دارد که در ادامه عنوان می نماییم.

جلوگیری از ایجاد مشکلات حقوقی در مورد املاک

در رابطه با املاک ممکن است مشکلات حقوقی زیادی در مسیر ما وجود داشته باشد و همچنین حل برخی از این مشکلات به سادگی نمی باشد و لازم است وکیل ملکی در تهران اقدام به حل مشکلات حقوقی در این زمینه نماید. بنابراین وجود وکیل ملکی در تهران به پیشگیری و همچنین حل و فصل مشکلات حقوقی در زمینه املاک و مستغلات کمک شایانی ارائه می دهد.

پیچیده بودن مسائل مربوط به املاک

مسائل مربوط به املاک و مستغلات آنقدر پیچیده هستند که انجام درست امور و رسیدن به اهداف دلخواه توسط فرد حقیقی در این مورد تقریبا محال است. به همین دلیل لازم است یک وکیل ملکی در تهران را در نظر گرفته و از ایشان بخواهیم مسائل مختلف در زمینه املاک را انجام دهند. همانطور که واضح است وکیل ملکی بیشترین اطلاعات را دارد.

تغییر دائمی قوانین و مسائل در این زمینه

قوانین مربوط به املاک دائما در حال تغییر می باشند و همچنین مطالعه در این زمینه نیازمند صرف وقت زیادی است. پیشنهاد می کنیم از یک وکیل ملکی در تهران که به همه اصول و قوانین جدید و قدیم در حوزه املاک و مستغلات مطلع می باشد، کمک بگیرید تا دچار مشکلات احتمالی نشوید.

صرفه جویی در هزینه و وقت

با وجو وکیل ملکی در تهران دیگر نگران اتلاف وقت نخواهیم بود و مطمئن هستیم که همه امور در بهترین زمان وسریعترین شکل پیش خواهد رفت. همچنین وکیل ملکی در تهران موجب می شود که در هزینه ها صرفه جویی نماییم.

علاوه بر این ها، برخی از موارد نظیر لزوم تنظیم درست قراردادها، ارائه مشاوره در مورد مسائل مالی املاک، جلوگیری از مشکلات احتمالی، دفاع از حقوق موکل و انجام مذاکره اصولی نیز از دلایلی است که موجب لزوم وجود وکیل ملکی در تهران می شود که در بالا نیز توضیحاتی در رابطه با آن ها ارائه دادیم.

هزینه وکیل ملکی در تهران

واضح است که هزینه وکیل ملکی در تهران به عوامل زیادی نظیر نوع پرونده، میزان تخصص و تجریه وکیل، پیچیدگی یا عدم پیچیدگی شکایت و موارد بسیار دیگری بستگی دارد. به همین دلیل نمی توانیم مبلغی به عنوان هزینه وکیل ملکی در تهران عنوان نماییم. پس برای اطلاع دقیق از قیمت وکیل ملکی درتهران بهتر است مشاوره های لازم انجام گردند. برای این منظور لازم است در اولین اقدام با مشاوران وکالت 24 با شماره تماس ….. تماس بگیرید.

زمینه های تخصص وکیل ملکی در تهران

اگر بخواهیم به طور کلی در رابطه با تخصص وکیل ملکی صحیت کنیم، باید بگوییم که وکیل ملکی در همه مسائل مربوط به املاک و مستغلات آگاهی دارد اما موارد تخصص وکیل ملکی در تهران به صورت زیر است:

مسائل حقوقی مرتبط با املاک در اختلاف مرزی در تهرانخرید و فروش املاک در تهران
مشکلات املاک مشاعی در تهراناجاره و اجاره بها در تهران
تنظیم درست قراردادهای املاک در تهرانمدیریت املاک در تهران
توسعه املاک و ساخت و ساز در تهرانمسائل حقوقی در زمینه املاک در تهران

آشنایی با دعاوی ملکی در تهران

دعاوی ملکی در تهران به همه نوع مشکلات در زمینه املاک در تهران گفته می شود و مختص شخص یا گروه خاصی در جامعه نمی باشد و می توان بین نهادها، مردم و دولت اتفاق بیفتد. برخی از دعاوی ملکی در تهران عبارتند از :

 • دعاوی درباره امور پنهان املاک تهران
 • اختلافات مربوط به موجر و مستاجر
 • دعاوی مالیاتی املاک
 • دعاوی زون بندی در تهران و محدودیت های ساخت و ساز
 • دعاوی املاک وکالتی در تهران
 • اختلاف درباره عنوان صحیح املاک در تهران
 • دعاوی بین مالکان املاک مشترک(مشاعی) در تهران
 • شکایات مربوط به زمین خواری در شهر تهران
 • دعاوی مربوط به معامله های مشارکت در ساخت در تهران
 • دعاوی سرقفلی املاک در استان تهران
 • اختلافات مربوط به حقوق دسترسی
وکیل ملکی در تهران (متخصص حوزه املاک تهران) تماس و مشاوره

مراحل رسیدگی به پرونده های ملکی

پرونده های ملکی لازم است تمام مراحل خود را به خوبی طی کنند تا به موفقیت برسند. از این رو مراحل کلی رسیدگی به پرونده های ملکی در تهران به صورت زیر می باشد. البته لازم به ذکر است که با توجه به پرونده شما ممکن است مراحل رسیدگی به پرونده تان کمی متفاوت از مراحل زیر یا شبیه به همین مراحل باشد.

 1. تهیه و تنظیم شکایات
 2. ابلاغ شکایات به طرف مقابل و اخطار به او
 3. دریافت پاسخ از طرف مقابل
 4. کشف و تبادل اسناد
 5. شرکت در جلسات پیش داوری
 6. دادرسی
 7. صدور حکم
 8. اعتراض

نتیجه گیری

شما می توانید برای راحت تر پیش بردن شکایات و دعاوی حقوقی در زمینه املاک و مستغلات از وکیل ملکی در تهران که تجربه زیادی در این زمینه دارد، استفاده نمایید. همچنین وکالت 24 دراختیار شما می باشد تا تنها با یک تماس و در سریعترین زمان ممکن راهکارهای مناسبی را در اختیار شما قرار دهد. همچنین شما می توانید با مشاوران وکالت 24 در تماس باشید تا بهترین وکیل ملکی در تهران را انتخاب نمایید و بتوانید پرونده های خود در زمینه املاک و مستغلات را به سوی موفقیت خودتان پیش ببرید.